prestiżowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Cena – 779 tys. złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 2600 -metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2010 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Powierzchnia 175,38 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 4 442 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w znakomitej lokalizacji blisko przedszkola, szkoły, kościoła, licznych sklepów, zakładów usługowych oraz przychodnia zdrowia. To niezwykle cicha i spokojna okolica sprzyjająca rekreacji i turystyce.

Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera:
– zabudowę kuchni
– 2 szafy wnękowe
– granitowe schody
– balustradę ze stali nierdzewnej
– metalowe ogrodzenie.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż olśniewa prestiżem, wytwornością i komfortem:
na PARTERZE w strefie dziennej znajdziemy:
– pralnię
– wiatrołap
– hall
– salon
– garaż
– jadalnia
– część biurowo-gospodarcza
– kuchnia
– wc
na PODDASZU w strefie nocnej znajdziemy:
– 3 sypialnie
– hall
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w liczne, nowoczesne rozwiązania, jak na przykłada ogrzewanie podłogowe, antywłamaniowe rolety zewnętrzne, solary do ogrzewania wody etc. Duże wrażenie robi także pieczołowicie wypielęgnowana działka obsadzona krzewami ozdobnymi.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12081)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl