imponujący bogactwem salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 16 000 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ pięciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 660 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,2 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 1 818 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest też jej starannie zadbana działka z różnego gatunkami kwiatów, krzewów i drzew. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się dużym potencjałem komercyjnym – na tej samej działce znajduje się zakład produkcyjny. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
BUDYNEK MIESZKALNY:
KONDYGNACJA 0: sypialnia + pokój dzienny + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój
KONDYGNACJA 1: garderoba + 3 sypialnie.
Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż po generalnym remoncie w latach 2009 – 2012.
BUDYNEK BIUROWY:
KONDYGNACJA 0: zaplecze + 2 pomieszczenia biurowe
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + łazienka + kuchnia
BUDYNEK GOSPODARCZY: zaplecze socjalne + warsztat.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11691)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl