odważna kolorystyka wnętrza luksusowej rezydencji na sprzedaż Chełm (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Chełm (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Chełma (lubelskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 722 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 769 m2, a także ciekawa cena 939 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2007 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 345 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa (instalacja do zewnętrznego monitoringu) i komfortu (radiowy internet, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również starannie utrzymaną działką z doskonale przystrzyżonym trawnikiem i licznymi nasadzeniami roślin. Ciekawostką jest strefa audiowizualna w części wypoczynkowej. Niesamowicie efektownie prezentuje sią podwieszane sufity z efektownym oświetleniem. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM ZERO / STREFA MIESZKALNA: spiżarnia + kuchnia + taras + pokój dzienny + wc + przedsionek
POZIOM ZERO / STREFA GOSPODARCZA: pomieszczenie gospodarcze + schowek + garaż
POZIOM JEDEN / PODDASZE: 3-stanowiskowy + garaż + pralnia + sauna + łazienka + siłownia + pokój relaksu + garderoba + 3 sypialnie + łazienka + korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż będąca wspaniałą oazą spokoju w sercu miasta. Wokół bogata infrastruktura, jak np. szkoły i sklepy. na koniec warto powtórzyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim prestiżowym, nowoczesnym wnętrzem, wytwornością i wysmakowanym stylem. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu. Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej wpłacanej gotówką w kancelarii notarialnej i ewentualny koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-422)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl