prestiżowe wnętrze eleganckiej rezydencji na sprzedaż Chrzanów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Chrzanów (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Chrzanowa (małopolskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 680 000 złotych. Metraż 300 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 2 267 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 7 pokoi na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 1000-metrowej działce. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1950 roku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdziemy:
– salon
– wc
– taras
– kuchnię
– jadalnię
– gabinet
na PIĘTRZE znajdziemy:
– balkon
– 2 pokoje
– garderobę
– łazienkę
na DRUGIM PIĘTRZE znajdziemy:
– 2 pokoje
– łazienkę
na TRZECIM PIĘTRZE mieści się:
– strych.

Niniejsza propozycja sprzedaży ekskluzywnej rezydencji nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-3773)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl

x (x)