po lewej salon, po prawej hol w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Chrzanów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Chrzanów (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Chrzanowa (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2019 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 4 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 506 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 670 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 148,7 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 478 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Do centrum miejscowości jest zaledwie 1 km. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w wiele nowoczesnych, a jednocześnie energooszczędnych, technologii, jak np. fotowoltaika. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– wc
– kotłownia
– korytarz/hol
– taras
PODDASZE:
– sypialnia
– garderoba
– 2 pokoje
– łazienka z wc
– balkon
STRYCH:
– pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom zewnętrznym + wideofonowi. O komfort troszczy się tu ogrzewanie podłogowe. Osoby zmotoryzowane ucieszą na pewno dwa garaże: murowany i metalowy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się nieopodal niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np.: market spożywczo-przemysłowy, szkoła, kościół. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Wszystkie wymiary i powierzchnie orientacyjne. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4627)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl