komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Cieszyn (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Cieszyn (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Cieszyna (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 957 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 270 mkw., a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2005 roku. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,15 mln złotych, wygodny metraż 232 mkw. oraz korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje garaż połączony z ekskluzywną willą za pomocą murowanej wiaty. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI 0: spiżarnia + łazienka + gabinet + kuchnia + taras + strefa jadalniana + strefa wypoczynkowa + pokój dzienny + hol + wiatrołap
na KONDYGNACJI 1: garderoba + 2 łazienki + 2 balkony + 3 sypialnie + pokój bilardowy + hol.
Ogromne wrażenie robi także pieczołowicie wypielęgnowany ogród.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Długa listę zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka malownicza lokalizacja na wzgórzu z imponującym widokiem. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej willi do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące ekskluzywnej willi do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej willi na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26167)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl