stylowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Cieszyn (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Cieszyn (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Cieszyna (śląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe (marmurowa podłoga, oryginalna sztukateria) oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 690 000 złotych. Metraż 188,5 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 3 660 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 7 pokoi na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2006. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 1145-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom  duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi instalacja ogrzewania podłogowego, ogromna wanna z hydromasażem oraz duży taras. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w całości ogrodzona z dodatkowo dodającymi prywatności tujami. Na szczególną uwagę zasługuje starannie zagospodarowany ogród z kwitnącymi różami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE:
– wiatrołap
– hol
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– taras
– łazienka
– pokój
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
na PIĘTRZE:
– łazienka
– sypialnia
– garderoba
– balkon
– pralnia
– 4 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej oraz terenów rekreacyjnych. To wyjątkowo cicha i spokojna okolica z miłym sąsiedztwem. Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentacje luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianom.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25878)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl