przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Cieszyn

Rezydencja do sprzedaży Cieszyn

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Cieszynie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 500 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 606 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2003 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 720 tys. złotych, przemyślany metraż 160 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się od pierwszego spojrzenia swoją doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, nieopodal centrum, sklepów, szkoły oraz przedszkola. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w z możliwością sprzedaży z lub bez wyposażenia /umeblowania. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w nowoczesny system alarmowy renomowanej marki. Na zmotoryzowanych czeka drewniana wiata na samochód.

Luksusowa rezydencji na sprzedaż rozbudowana i odremontowana. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na KONDYGNACJI 0: 2 pomieszczenia gospodarcze + wc + magazyn + pralnia + pokój bawialnia + przedpokój + łazienka + kuchnia + salon + wiatrołap
na KONDYGNACJI 1: wc + hol + 3 sypialnie.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na tej ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26211)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl