po lewej stylowy salon, po prawej fragment kuchni w ekskluzywnej rezydenci na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle korzystnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 500 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i poszczycić się może doskonałą lokalizacją. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane zostało na 2 kondygnacjach. Malownicza i znakomicie wypielęgnowana działka rozciąga się na powierzchni 500 metrów kwadratowych. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje. Powierzchnia 200 mkw. Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 500 000 złotych, najwyższy standard wnętrza, a także najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI:
– łazienka
– pokój dzienny
– kuchnia
– jadalnia
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI:
– 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – perfekcyjne nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7792)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl