kameralne wnętrze pokoju gościnnego w luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Wygodny metraż 150 mkw. łącznie z ogromną działką 180 mkw. i atrakcyjną ceną 420 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z trzech pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 2,8 tys. zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, który obejmuje:
KONDYGNACJA 0: przedpokój + kuchnia + pokój dzienny + łazienka
KONDYGNACJA 1: łazienka + pokój + sypialnia.
Rodziny posiadające samochód lub więcej aut ucieszą na pewno liczne miejsca parkingowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również atrakcyjną lokalizacją w pobliżu licznych: aptek, kościołów, sklepów, szkół, przychodni zdrowia, marketów oraz przedszkoli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada oprócz części mieszkalnej również część usługową (2 pomieszczenia). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym i perfekcyjnie nadaje się dla osób, które chciałyby mieszkać i pracować pod jednym dachem.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8346)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl