fragment salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 178 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 789 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2008 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 4 433 zł/mkw. przy metrażu 178 mkw. Pełna własność, czysta hipoteka, możliwy zakup na kredyt.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może znakomitym projektem wnętrza gwarantującym komfort, wygodę, prestiż i bezpieczeństwo. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest we wszystkie media, dodatkowym atutem jest alternatywne ogrzewanie kominkowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy: dwustanowiskowy garaż + kotłownię + łazienkę + wiatrołap + kuchnię + salon + gabinet + pralnię + saunę + garderobę + spiżarnię + taras
na KONDYGNACJI 1 znajdziemy: garderobę + łazienkę + 3 sypialnie.

Lokalizacja gwarantuje spokój przy jednoczesnym szybkim dojeździe do centrum miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją atrakcyjną lokalizacją w wyjątkowo cichym miejscu, na osiedlu otoczonym zielenią. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8319)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl