zaprojektowane w rustykalnym stylu wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie) za 1,29 mln złotych. Powierzchnia 236 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład sześciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2018 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 780 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 5 466 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na NAJNIŻSZYM POZIOMIE: pokój dzienny + pokój + toaleta z wc + hol + kuchnia
na WYŻSZYM POZIOMIE: pokój zabaw
na KOLEJNYM POZIOMIE: pokój dla dziecka + sypialnia + pokój gościnny + łazienka + 2 balkony
na NAJWYŻSZYM POZIOMIE: pomieszczenia poddasza.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonała dla osób, które pragną ciszy, świeżego powietrza i świętego spokoju. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży olśniewa elegancją, wytwornością oraz prestiżem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto perfekcyjnie wypielęgnowanym ogrodem z ozdobnymi krzewami/drzewami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi ogrzewanie podłogowe z pełną automatyką.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8008)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl