stylowy pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 333 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 444 m2, a także ciekawa cena 1 100 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 150 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert przepiękną lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Wokół cisza i spokój. Nie brakuje tu również niezbędnej co codziennego życia infrastruktury: przedszkola, szkoły, przychodni zdrowia, sklepów, centrum handlowego itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją nietuzinkową architekturą. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje garaż. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
w PIWNICY znajdziemy:
– 2 kotłownie
– spiżarnię
na PARTERZE znajdziemy:
– 2 salony
– 4 sypialnie
– 2 kuchnie
– 2 łazienki
na PODDASZU znajdziemy:
– powierzchnię do zagospodarowania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ze względu na swoją dużą powierzchnię oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń znakomicie nadaje się do zamieszkania przez wieloosobową albo wielopokoleniową rodzinę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcją zamiany na 3-pokojowy, luksusowy apartament. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9076)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl