stylowy pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 424 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 919 tys. zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 6 564 zł/mkw. przy metrażu 140 mkw. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera meble kuchenne + sprzęt. Pozostałe elementy umeblowania do negocjacji z właścicielem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa i poczucie dużego komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: wiatrołap + kuchnia + jadalnia + łazienka + taras + salon
KONDYGNACJA 1: przedpokój + 2 garderoby + 3 sypialnie + łazienka + 3 balkony.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w rewelacyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem do autostrady. W pobliżu liczne markety, sklepy, przychodnia zdrowia, przedszkole, szkoła. To niezwykle prestiżowy, zamknięty teren mieszkaniowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla rodziny z dziećmi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto nowoczesną architekturą, prestiżowym wnętrzem, elegancją, wytwornością, komfortem i wygodą.

Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8368)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl