po lewej elegancki salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie sześciu pokoi na dwóch kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2009 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 799 900 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 1208-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny . Metraż 170 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 705 zł. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki któremu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoim starannie utrzymanym, bajkowym ogrodem oraz atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Kolejną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0:
– pokój rozrywkowy
– garaż
– garderoba
– gabinet
– kuchnia
– wc
– wiatrołap
– spiżarnia
KONDYGNACJA 1/2:
– pokój/siłownia/bilard
KONDYGNACJA 1:
– garderoba
– 3 sypialnie
– pokój kąpielowy
– pralnia.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym wyposażeniem. Warto w tym miejscu podkreślić jeszcze raz znakomita lokalizację luksusowej rezydencji na sprzedaż, gdyż mieści sią ona w pobliżu licznych sklepów, szkół, przedszkoli, aptek, drogerii, przychodni zdrowia etc. Na uwagę zasługuje również najbliższe otoczenie – zadbana działka z licznymi nasadzeniami kwiatów, paleniskiem oraz drewutnią.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców luksusowej rezydencji na sprzedaż czuwa nieustannie zaawansowana instalacja alarmowa, wsparta przez trzyszybowe wkłady antywłamaniowe oraz zewnętrzne rolety. Komfort natomiast gwarantuje ogrzewanie podłogowe. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Posiadamy w ofercie kilkaset luksusowych rezydencji do sprzedaży i wynajem w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1910)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl