prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie sześć pokoi na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2006 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 328,52 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 950 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 2 892 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 21415-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. O bezpieczeństwa dba instalacja alarmowa wsparta przez antywłamaniowe okna oraz system kontroli wejść (wideofon). Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy garaż. Mocnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej znakomita, malownicza lokalizacja w pobliżu rozległych terenów zielonych. Duża zaletą jest także starannie wypielęgnowana i zagospodarowana działka, gdzie znajdują się elementy małej architektury (altana, drewutnia, studnia, warzywny ogród, miejsce na grill).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura płaci tylko sprzedający. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu najwyższego gatunku materiałów (marmur). Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą: kotłownia + salon + 4 pokoje + taras + wc + balkon + garderoba + jadalnia + kuchnia + przedpokój + łazienka + hall.

Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1385)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl