frontowa elewacja luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z jednej kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 414 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 133 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2016 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 949 tys. złotych, wygodny metraż 215 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim starannie wypielęgnowanym ogrodem z dużą ilością krzewów. Osoby zmotoryzowane docenią jednostanowiskowy garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i wygodny. Dbają o to zarówno system alarmowy, jak i ogrzewanie podłogowe. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 garderoby + 2 pokoje + łazienka + sypialnia + taras + spiżarnia + kuchnia + jadalnia + 3 pokoje + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto swoją lokalizacją blisko lasu oraz licznych placówek usługowo-handlowych oraz oświatowych. Wokół cisza i spokój. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1096)

Kontakt:
e-mail: apasierb@wgn.pl