komfortowe, 2-poziomowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 10725 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ 7 pokoi oraz dostosowany do nich metraż 350 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej cenie 1 885 000 zł. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na 2 kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 386 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana przez słynnego architekta. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
– 6 sypialni
– pokój dzienny
– 3 łazienki
– bawialnia
– kuchnia
– jadalnia
– pralnia
– suszarnia
– taras.

Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy duży, 3-stanowiskowy garaż oraz dodatkowa wiata garażowa na kolejne pojazdy. Niewątpliwym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej prestiżowa lokalizacja w pobliżu znanego pola golfowego. W pobliżu rozległe lasy, ścieżki pieszo-rowerowe oraz dwa słynne zalewy z wypożyczalnią sprzętu wodnego. To istny raj dla miłośników aktywnego wypoczynku. Nie brakuje tu również bogatej infrastruktury w postaci np. sklepów, placówek oświatowych, przychodni lekarskich, kościołów, obiektów sportowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa nowoczesna instalacja monitoringu. Na działce znajdują się elementy małej architektury oraz wiele nasadzeń.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-804)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl