widok od strony basenu na luksusową rezydencję na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie) za 450 000 złotych. Powierzchnia 156,43 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład 4 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, 2020 rok budowy, a także działkę o powierzchni 1 025 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Podczas budowy korzystano z najwyższej jakości materiałów. Prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i oferowana jest do sprzedaży w stanie deweloperskim w atrakcyjnej cenie 2 877 złotych za metr kwadratowy. Nowy właściciel tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zwolniony będzie z konieczności zapłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej z bogatą infrastrukturą (szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia, sklepy, kościół, place zabaw, sklepy i markety) to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także funkcjonalny rozkład pomieszczeń: wiatrołap + kotłownia + hol + 3 pokoje + 2 łazienki + salon + jadalnia + kuchnia + spiżarnia + pralnia + garderoba. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne z dostawką.

Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8225)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl