frontowa elewacja ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 950 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 2 000 m2 powierzchni posadowiona na działce 15 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 15 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1990. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 975 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim inwestycyjnym potencjałem. Świetnie nadaje się pod agroturystykę, pensjonat albo produkcję czy usługi. Mamy tu szereg dodatkowych budynków i pomieszczeń jak np. zakład cukierniczy + hala + 2 wiaty pod magazyny lub zakład produkcyjny + garaż + budynek magazynowy + grunty rolne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. panele słoneczne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto swoją malowniczą lokalizacją w pobliżu lasów, rzeki, zalewu etc.  Dużym udogodnieniem jest na pewno dodatkowy budynek na działce, który również można zaadaptować na pokoje gościnne. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji. Zapraszam na prezentację.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8184)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl