komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 1 100 000 złotych. Metraż 1303 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 844 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na dużej, działce o pow. 0,13 ha.

Duży potencjał – luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej (budynek gospodarczy o pow. ok. 400 m2 + lokal o pow. 58 m2, który jest obecnie wynajmowany). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– kilka pomieszczeń
– łazienka
PIĘTRO:
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– 2 pokoje
– łazienka
UŻYTKOWE PODDASZE:
– pomieszczenie
– łazienka

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo. Okna z PCV. Dla podwyższenia komfortu w luksusowej rezydencji na sprzedaż rozprowadzono klimatyzację. Bezpieczeństwa domowników strzeże instalacja alarmowa z kamerami. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7790)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl
tel. +48 887 733 599