elegancki salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 034 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 4 052 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2010 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,188 mln złotych, wygodny metraż 236 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym osobom szukającym elegancji, luksusu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją pieczołowicie wypielęgnowaną działką z dostępem do rzeki i możliwość założenia stawu. Na działce rośnie wiele naturalistycznych nasadzeń, krzewów i drzew (sosna czarna, brzoza brodawkowata, jodła pospolita). Nowi właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się na terenie działki, wydzielonych miejsc na ognisko, grill, basen, ogród warzywny czy jagodnik.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy stopnień bezpieczeństwa (system alarmowy + antywłamaniowe okna + antywłamaniowe drzwi) i komfortu. Niesamowicie efektownie prezentuje się również efektowne oświetlenie. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zaaranżowane są zgodnie z najnowszymi trendami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: dwustanowiskowy garaż + pomieszczenie gospodarcze + hall + wiatrołap + łazienka + gabinet + taras + kuchnia + jadalnia + salon
KONDYGNACJA 1: hol + pralnia + łazienka z wc + taras + garderoba + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją elitarną lokalizacją w niezwykle nobilitującej okolicy, pośród niskiej, eleganckiej i prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1127)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl