nowoczesny design salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicy Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 126 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 375 tys.  złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 2 976 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 3529-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Malownicza lokalizacja w pobliżu lasu oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń to dwie kolejne zalety tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż wygląda następująco:
– kotłownia
– łazienka
– kuchnia
– taras
– taras
– salon
– garaż
– poddasze
– wc.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-722)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl