przestronne i słoneczne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały (gres polerowany, dębowy parkiet) to najmocniejsze jej atuty, dzięki którym nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 990 000 złotych. Powierzchnia 315 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 3 143 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Rok budowy – 2003. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 2800-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane w nowoczesnym stylu i modnych barwach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży może się poszczycić znakomita lokalizacją w pobliżu prestiżowego pola golfowego oraz licznych sklepów, aptek, drogerii itp. Na uwagę zasługuje również starannie utrzymana działka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanej instalacji alarmowej wraz z antywłamaniowymi oknami. Luksusowa rezydencja do sprzedaży łącznie z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE mieszczą się:
– garderoba
– salon
– łazienka
– wiatrołap
– pralnia
– pokój telewizyjny
– biblioteka
– kotłownia
– garaż
– kuchnia
na PIĘTRZE mieszczą się:
– łazienka
– 3 sypialnie
– 3 garderoby
– pokój kąpielowy.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kupując luksusową rezydencję za pośrednictwem agencji WGN, nie zapłacisz żadnej prowizji za pośrednictwo. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1758)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl
tel. +48 883 377 575