reprezentacyjne wejście oraz wjazd do garażu luksusowej rezydencji na sprzedaż Elbląg (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Elbląg (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Elbląga (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 2024-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 2004. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 4 pokoi na 1 kondygnacji. Rynek wtórny. Metraż 149 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 4 154 zł. Cena – 619 000 złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją nowoczesną bryłą i wnętrzem. Duża zaletą jest również malownicza lokalizacja w cichej i spokojnej lokalizacji. Nieopodal znajduje się szkoła, przedszkole, kompleks sportowy, liczne sklepy, ośrodek zdrowia etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto swoim przepięknie zadbanym ogrodem i tarasem. Wokół liczne drzewa, krzewy oraz oczko wodne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 3 pokoje
– łazienka
– przedpokój
– pomieszczenie gospodarcze
– kotłownia.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży stoją solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. W cenie luksusowej rezydencji ujęto już zabudowę kuchenną ze sprzętem AGD i zabudowę przedpokoju. Pozostałe meble do uzgodnienia. Cena również podlega negocjacjom.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-106)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl