słoneczny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Elbląg

Rezydencja do sprzedaży Elbląg

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie) za 850 tys. złotych. Powierzchnia 224, 9 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 1988 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 416 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 779 złotych. Przy zakupie luksusowej rezydencji należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości i koszty notarialne. Warto podkreślić, że cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż pozostaje do uzgodnienia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją blisko:
– szkoły
– przedszkola
– obiektów gastronomicznych
– centrum medycznego
– poczty
– kompleksu handlowo-usługowego,

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
CZĘŚĆ PRYWATNA: 3 pokoje + garderoba + wc + balkon + pokój dzienny + przedpokój + łazienka + kuchnia
CZĘŚĆ KOMERCYJNA: garaż + 4 magazyny + kotłownia + 2 stanowiska warsztatowe + biura + pomieszczenie socjalne.
Niesamowicie efektownie prezentuje się także utrzymana działka, ogród oraz liczne miejsca parkingowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto ogromnym potencjałem komercyjnym (warsztat elektromechaniczny).

Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, prawnej lub technicznej przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, to zapraszamy. Nasi konsultanci są do dyspozycji. Nasi doradcy kredytowi zajmą się finansowaniem zakupu luksusowej rezydencji. Przyjdź i sprawdź swoją zdolność kredytową.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-155)

Kontakt:
e-mail: d.brzozowski@wgn.pl