widok z góry na kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie sześciu pokoi na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1998 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 250 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 889 tysięcy złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 3 556 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 680-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia swoją pieczołowicie wypielęgnowaną działką obsadzoną ozdobnymi krzewami. Na działce znajduje się specjalnie wydzielona strefa wypoczynkowa. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż urządzone w nowoczesnym stylu:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– taras
– kuchnię
– łazienkę
– kotłownię
– salon
– jadalnię
– pomieszczenie gospodarcze
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– łazienkę
– 3 pokoje
– sypiania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż może poszczycić się znakomitą lokalizacją nieopodal bulwarów wiślanych, długich ścieżek rowerowych oraz spacerowych. Wokół cisza i spokój. Miłe sąsiedztwo.

Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub jej remont. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 8527. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-1883)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl