imponujące rozmachem wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Funkcjonalny metraż 116,24 m2 wraz z dużą działką 273 m2 i atrakcyjną ceną 599 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z 2015 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 5 153 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom naprawdę duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: garaż + salon + hol + łazienka z wc + aneks kuchennym
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 pokoje + hol + balkon
KONDYGNACJA 2:  pomieszczenia strychowe do aranżacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją znakomitą lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do Trójmiasta oraz bliskość najważniejszych węzłów komunikacyjnych, jak np. autostrada A1 czy obwodnica Trójmiasta. W pobliżu znajdują się punkty usługowe, sklepy, przedszkola, szkoły itp.

W razie wszelkich pytań dotyczących tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-571)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl