elegancka jadalnia i stylowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,05 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 127 m2 powierzchni posadowiona na działce 387 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2013. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 268 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się bajkowym ogrodem oraz pieczołowicie wypielęgnowaną działką. Rodziny posiadające więcej aut z pewnością ucieszą 3 miejsca postojowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: taras + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój + gabinet + pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do rodzin z dziećmi. Dużym atutem jest na pewno malownicza lokalizacja i pobliskie jeziora. W najbliższej okolicy rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa:
– przedszkola
– szkoły
– apteki
– restauracje
– dyskonty
– sklepy.
Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim eleganckim, stylowym i komfortowym wnętrzem z bardzo dużymi możliwościami aranżacyjnymi.

W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-800)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl