widok od strony tarasu na luksusową rezydencję na sprzedaż Gdynia

Rezydencja do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 471 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ ośmiu pokoi a także dostosowany do nich metraż 240 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w korzystnej cenie 1,55 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1960. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 458 zł/mkw.

Luksusowa willa na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim przepięknie zagospodarowanym i zadbanym ogrodem. Rodzin posiadające więcej niż jeden samochód docenią duży parking na terenie posesji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się pod siedzibę firmy bądź jako inwestycja z myślą o dochodowym wynajmie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
BUDYNEK PIERWSZY: pomieszczenia piwniczne + warsztat + spiżarnia + siłownia + 2 wc + łazienka + 2 kuchnie + 4 pokoje
BUDYNEK DRUGI: pomieszczenia piwniczne + wc + łazienka + kuchnia + 3 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dbają o to między innymi:
– 3-szybowe, antywłamaniowe okna
– antywłamaniowe drzwi
– wideo-domofony
– alarmy
– monitoring.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją atrakcyjną lokalizacją nieopodal Obwodnicy Trójmiasta, przedszkola, dyskontu znanej sieci, marketu popularnej marki itp. W razie wszelkich pytań dotyczących tej luksusowej rezydencji na sprzedaż lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-600)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl