komfortowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Gliwice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gliwice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gliwic (śląskie) za 519 tysięcy złotych. Powierzchnia 140,06 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład trzech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, 2005 rok budowy, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 986 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 3 706 złotych za metr kwadratowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób starszych albo pracujących rodzin z uczącymi się dziećmi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. ogrzewanie podłogowe oraz antywłamaniowe rolety. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: taras + salon + jadalnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + łazienka + osobne wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w malowniczej, cichej i bezpiecznej okolicy. W pobliżu znajdziemy rozległe tereny zielone (las). Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością jednostanowiskowy garaż.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (r.kampczyk@wgn.pl lub k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację w tej ekskluzywnej willi do sprzedaży. Pamiętaj, że współpracując z Grupą WGN – Śląsk i Zagłębie otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz. Bez dodatkowych opłat – kupując tę ekskluzywną rezydencję z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy je w rozliczeniu za zakup tej luksusowej rezydencji lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Oferujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności: pomożemy Ci w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu ekskluzywnej rezydencji, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2433)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl