nowoczesne wnętrze rezydencji na sprzedaż Gliwice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gliwice (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Gliwic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 8 174 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 175 mkw., a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2018 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 780 tys. zł, wygodny metraż 95,42 mkw. oraz korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Warto dodać, że w cenie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży ujęto już między innymi: baterie łazienkowe + armaturę + schody dębowe + rolety okienne + drzwi szklane + drzwi wewnętrzne + taras z zadaszeniem + pralkę z suszarką + zabudowę kuchenna z wyposażeniem. Pozostałe elementy do uzgodnienia z właścicielem.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: 3 pokoje + salon + łazienki + spiżarnia + taras + jadalnia + kuchnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca nowoczesnością, prestiżem, elegancją, a także unikatową lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej oraz podobnych ekskluzywnych rezydencji. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura w postaci m.in.:
– obiektów sportowych
– placów zabaw
– przychodni zdrowia
– aptek
– banków
– bankomatów
– stacji benzynowych
– placówek edukacyjnych
– punktów usługowo-handlowych
– sklepów
– dyskontów znanych sieci
– marketów słynnych marek.
Ogromne wrażenie robi przepięknie utrzymany ogród z budynkiem ogrodowym i zadaszonym tarasem.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2503)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl