olbrzymia bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Głogów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Głogów (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Funkcjonalny metraż 1138,46 m2 wraz z dużą działką i atrakcyjną ceną 670 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji. Rynek wtórny. Stan surowy, zamknięty. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 589 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w cichej, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej okolicy. Blisko stąd do marketu znanej sieci + sklepów + aptek + ośrodka zdrowia + przedszkola + szkoły itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z projektem wykończenia wnętrza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się bowiem również pod działalność gospodarczą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej willi do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej willi na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3449)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl