zaaranżowane z wyczuciem gustu i smaku wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Gniezno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gniezno (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Gniezna (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z 1 kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 078 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 755 mkw., a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2013 roku. Trzy pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 650 tys. złotych, wygodny metraż 128 mkw. oraz korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem (bez salonu). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją nieopodal centrum, stacji benzynowej, basenu, przedszkola, szkół etc). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do pracującego małżeństwa z uczącym się dzieckiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim przepięknym ogrodem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: 2 sypialnie + pokój dzienny + 2 łazienki + kuchnia + taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno wolno stojący, blaszany garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-97)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl