stylowe wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1998 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 215 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 689 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 3 205 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 306-metrowej działce. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Elitarna lokalizacja to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
POZIOM 0 (osobne mieszkanie)
– komórka
– salon
– łazienka
– kuchnia
– wc dla gości
– garaż
KONDYGNACJA PARTERU:
– taras
– hol
– salon
– korytarz
– kuchnia
KONDYGNACJA PIĘTRA:
– poddasze
– łazienka
– 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z całkowitym wyposażeniem. Więcej informacji udzielę Państwu na prezentacji tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, na którą serdecznie zapraszam. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2634)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl