wytworny salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie) za 689 tysięcy złotych. Powierzchnia 215 metrów kwadratowych, duża działka o pow. 306 m2 oraz wygodny rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, 1998 rok budowy, a także wspominaną już, zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na czterech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 3 205 złotych za metr kwadratowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z całkowitym wyposażeniem:
POZIOM 0:
– łazienka
– salon
– wc dla gości
– garaż
– komórka
– kuchnia
POZIOM I:
– salon
– hol
– kuchnia
– taras
– korytarz
POZIOM II:
– łazienka
– poddasze
– 3 sypialnie.

Więcej informacji udzielę Państwu na prezentacji luksusowej rezydencji na sprzedaż, na którą serdecznie zapraszam. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2634)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl