zdjęcie wykonane z lotu ptaka prezentujące luksusową rezydencję na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie) za 749 tys. złotych. Powierzchnia 198,87 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, 2008 rok budowy, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 1 076 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 3 766 złotych za metr kwadratowy. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Warto w tym miejscu zaznaczyć również, że cena zawiera praktycznie całe wyposażenie i umeblowanie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się pieczołowicie wypielęgnowaną działką z ogrodem, gdzie znajdziemy różne nasadzenia ozdobnych krzewów. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na KONDYGNACJI ZERO: dwustanowiskowy garaż + wiatrołap + łazienka + hall + wc + komunikacja + ogród zimowy + pokój + salon + kuchnia + jadalnia
na KONDYGNACJI JEDEN: hall + łazienka z wc + 4 pokoje + taras
na KONDYGNACJI DWA: pomieszczenie strychowe.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie komfortu (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa (system alarmowy, antywłamaniowe drzwi, rolety.)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży została tak usytuowana, aby komponowała się z otaczającym go krajobrazem. Sprzyja temu doskonała lokalizacja na terenie kameralnego i bezpiecznego osiedla. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy , duży, dwustanowiskowy garaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje.

Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Zapraszam na wcześniej ustaloną prezentację tej ekskluzywnej willi do sprzedaży. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2808)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl