komfortowy pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 000 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1995 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na czterech kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 1 600 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy sześć pokoi. Powierzchnia 230 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 690 tys. złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka już od pierwszej prezentacji swoją kwadratową działką, przepięknym ogrodem oraz najwyższym poziomem bezpieczeństwa, które gwarantuje instalacja alarmowa podłączona do centrum monitoringu firmy ochroniarskiej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może dodatkowo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, dużym nasłonecznieniem wnętrza oraz przestronnością pomieszczeń.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM -1: schowek + kotłownia
POZIOM 0: sypialnia + salon + jadalnia + kuchnia + łazienka z wc + hall + przedsionek
POZIOM 1: 2 sypialnie + kuchnia + salon + łazienka z wc
POZIOM 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją korzystną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy:
– market
– sklepy
– ośrodek zdrowia
– aptekę
– szkołę.
Lokalizacja zapewnia też szybki dojazd do centrum oraz terenów rekreacyjnych (jeziora, lasów). Serdecznie zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2841)

Kontakt:
e-mail: m.woloszczuk@wgn.pl