kameralne wnętrze z kominkiem ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (teren województwa zachodniopomorskiego). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 130 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1980 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 795 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy pięć pokoi. Powierzchnia 127,49 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 399 tys. złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert przepięknym sadem, altaną ogrodową oraz grillem. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy garaż. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży kompletnie wyposażone o dużym potencjale. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM -1: piwnica/gospodarcze
POZIOM 0: garderoba + kotłownia + korytarz + schody + 2 wyjścia + łazienka + wc dla gości + kuchnia + sala pod imprezy okolicznościowe
POZIOM 1: sypialnia + hall + łazienka z wc + klatka schodowa + kuchnia + pokój + taras + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zapraszam na wcześniej ustaloną prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2607)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl