wytworny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 1 820 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 3 700 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. 16 pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno okazyjna cena 2 500 000 złotych, funkcjonalny metraż 1 374 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się od pierwszego spojrzenia swoją malowniczą lokalizacją wśród lasów i jezior. Okolica nazywana jest „Magią Królewskich Lasów”, a jej zaletami są specyficzny, uzdrowiskowy mikroklimat oraz dobrze rozwinięta sfera usług turystycznych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się również pod inwestycję (budynek weselny z miejscem noclegowym oraz możliwością organizacji ceremonii ślubnej nad samym jeziorem, budynek dla seniorów lub hotel z restauracją).

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż podzielone na strefę gastronomiczną/hotelową (w tym 11 pokoi, każdy z łazienką) oraz mieszkalną. W przyziemiu mieści się ogromna powierzchnia, częściowo wykorzystana na garaż, miejsce na opał oraz piec. Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowana działka z dostępem do jeziora. Na działce stoi drewutnia, wiata ogrodowa, mieści się miejsce na grilla, liczne nasadzenia, trawniki, ozdobne murki z klinkieru.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2686)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl