stylowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskiego). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 6 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Mocnym atutem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 792 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 475 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 4 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1990 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 4 020 zł/mkw. przy metrażu 118,16 mkw.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
w PIWNICY:
– garaż
– pomieszczenia użytkowe
na PARTERZE:
– ganek
– hall
– kuchnia
– wc
– pokój dzienny
– balkon
na PARTERZE:
– 4 sypialnie
– garderoba
– łazienka
STRYCH:
– pomieszczenia poddasza.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto starannie zadbanym ogrodem z wieloma nasadzeniami, krzewami, roślinami, drzewami owocowymi. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią możliwość wjazdu do garażu bezpośrednio z ulicy, co przydaje się w deszczowe i pochmurne dni. Brama elektryczna, na pilota. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (rolety antywłamaniowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż z księgą wieczystą bez zadłużeń, roszczeń czy jakichkolwiek obciążeń. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2828)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl