eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 600 000 złotych. Metraż 210 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 2 857 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 2000-metrowej działce.

Malownicza, unikalna lokalizacja pośród lasów, w ciszy i spokoju to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Tutejsze bogactwo przyrodnicze gwarantuje wspaniałe warunki do uprawiania turystyki rowerowej, pieszej, konnej czy też wodnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w wysmakowanym, skandynawskim guście. Na osobną uwagę zasługuje na pewno przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród z wieloma nasadzeniami oraz altaną. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią jednostanowiskowy garaż.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży utrzymane we wspomnianym już skandynawskim stylu. Dominują tu beże, szarości i biele. Efektownie dobrane meble doskonale uzupełniają przestrzeń wnętrza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– aneks kuchenny
– miejsce jadalniane
– salon
– sypialnia
– wc
– garderoba
– przedpokój
PIĘTRO:
– 4 pokoje
– łazienka
– pralnia
– taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaży posiada zainstalowane ogrzewanie podłogowe na parterze oraz na piętrze w łazience. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób szukających przestrzeni, intymności i bliskości miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z umeblowaniem. Zapraszam serdecznie na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu, oferujemy bezpośrednią pomoc przy uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnej rezydencji WGN Kredyty zapewnia również pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2680)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl
tel. +48 793 562 330