nowoczesna bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Grudziądz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Grudziądz (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Grudziądza (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 800 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 000 m2, a także ciekawa cena 439 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 115,54 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w stanie dokończonym, dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł wyposażyć, umeblować oraz wykończyć ją zgodnie ze swoimi potrzebami oraz gustem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się dla majętnych osób szukających odpoczynku od zgiełku miasta, ceniących odgłosy przyrody. Duża zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej przepiękna działka. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER: wiatrołap + hall + pralnia + kotłownia + łazienka + spiżarka + kuchnia + salon + 3 sypialnie + garaż + kotłownia. Dodatkowo istnieje opcja adaptacji pomieszczeń na poddaszu.

W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5242)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl