widok na taras oraz garaż przy ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Grudziądz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Grudziądz (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Grudziądza (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie trzy pokoje na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2015 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 180 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 465 999 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 2 589 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 500-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nie posiada żadnych ograniczeń czy obciążeń hipotecznych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim doskonale zaprojektowanym ogrodem zimowym z różnorodną zielenią przez cały rok, zapewniającą odpowiedni mikroklimat dla odpoczywających tu domowników. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zbudowana na podstawie indywidualnego projektu z zastosowaniem wielu nowinek technicznych – odrębne sterowanie ogrzewaniem dla poszczególnych pomieszczeń, ogrzewanie podłogowe etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesny system alarmowy.

Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej znakomita lokalizacja na Pojezierzu Brodnickim. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Dodatkowo oferuję wsparcie w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1045)

Kontakt:
e-mail: z.zak@wgn.pl