nowoczesna aranżacja salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Cabo Roig, Orihuela Costa)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Cabo Roig, Orihuela Costa)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Cabo Roig, Orihuela Costa (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 609 540 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 130 m2 powierzchni posadowiona na działce 200 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2018. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 12 381 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się prywatnym basenem, słonecznym tarasem oraz zapierającymi dech w piersiach widokami na morze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również unikatową lokalizacją niespełna kwadrans drogi od znanego centrum handlowego, pól golfowych i uroczych plaż. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny
KONDYGNACJA 0: 2 łazienki + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje elitarną lokalizacją na terenie nobilitującego kompleksu willowego. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta w języku polskim: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8932)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl