widok od strony basenu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Hiszpania (Ciudad Quesad)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Ciudad Quesad)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ciudad Quesad (Hiszpania). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 366 000 EUR (1 573 800 złotych). Metraż 148 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 10 634 zł. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie trzech pokoi na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 312-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w niezwykle urokliwym otroczeniu zapewniającym ciszę i spokój. Do dzielnicy handlowej jest zaledwie 2 minuty drogi, a do brzegu Morza Śródziemnego – tylko 4 km. Lokalizacja powinna przypaść do gustu równie amatorom golfa, gdyż znajduje się nieopodal słynnego pola golfowego. Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy przepiękny ogród, prywatne solarium, prywatny basen oraz parking na terenie działki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka swoją efektowną, nowoczesną bryłą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + taras + kuchnia + 3 łazienki + 3 sypialnie. Przestronne pomieszczenia, bardzo dobrze doświetlone pozwalają cieszyć się urokami słonecznej Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-27)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl