elegancki salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Alicante)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Alicante)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Alicante (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 6 540 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 100 mkw. oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2020 roku. Trzy pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 490 500 złotych, okazały metraż 75 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek pierwotny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana miłośnikom natury i amatorom aktywnego wypoczynku, gdyż będą oni mogli cieszyć się długimi spacerami nad brzegiem morza. Atrakcyjna lokalizacja z mnóstwem sklepów, wykwintnych restauracji i kawiarni.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie wyposażona w sprzęt AGD, z wbudowanymi szafami, dostępem do telewizji satelitarnej etc. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje wygodny parking. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana zgodnie z najnowszymi trendami: taras + łazienka + aneks kuchenny + salon + 2 sypialnie + prywatny ogród + balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w unikatowej lokalizacji raptem 1 km od morza. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. (188-8429)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl