na pierwszym planie taras przy luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 3 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 109 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 556 850 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 9 769 zł/mkw. przy metrażu 57 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą: łazienka + 2 sypialnie + pokój dzienny + taras + prywatne solarium. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kompletnie wyposażona i meblowana. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem, gdyż świetnie nadaje się do całorocznego zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka swoją znakomitą lokalizacją nieopodal morza, a także znanego centrum handlowego. Nieopodal znajdziemy:
– centra kultury
– przystanie
– regionalne targowiska
– kluby żeglarskie
– kręgielnia
– pola golfowe
– gokarty
– trasy turystyczne
– ośrodki jeździeckie
– ścieżki rowerowe i promenady
– teatry
– kina.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku itp. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych willi do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8039)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl