widok od strony tarasu na ekskluzywną bryłę luksusowej willi na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 340 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 61 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą cztery pokoje. Powierzchnia 75 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 625 500 złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny (wynajem). Sprzyja temu doskonała lokalizacja w pobliżu plaży z bogatą ofertą gastronomiczną, wypoczynkową i kulturalną. Na wyciągnięcie ręki wiele lokali użytkowych, centrum handlowych, szkół, supermarketów, kin, teatrów, ośrodków jeździeckich, portów żeglarskich, kręgielni, regionalnych targowisk, a także centr kultury. To również znakomita lokalizacja dla miłośników aktywnego wypoczynku, których zainteresują pole golfowe, trasy turystyczne i rowerowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi klimatyzacja i osiedlowy basen. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży całkowicie umeblowane i wyposażone: 3 sypialnie + pokój dzienny + taras + kuchnia + 2 łazienki.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8443)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl