widok z jadalni na wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Orihuela Costa, Villamartin)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Orihuela Costa, Villamartin)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa Blanca Orihuela Costa, Villamartin (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 877 200 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 150 m2 powierzchni posadowiona na działce 200 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2018. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 848 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + taras + salon. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane zgodnie ze współczesnymi trendami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, co gwarantuje między innymi ogrzewanie podłogowe i okazały basen. O bezpieczeństwu troszczy się tu zaawansowana instalacja alarmowa. Doskonała lokalizacja wśród kompletnej infrastruktury to kolejny z atutów tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W pobliżu znajdziemy wszystkie usługi i turystyczne atrakcje. Warto pamiętać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest w cenie netto, do której należy dodać 10% podatku VAT + ok. 3% kosztów notarialnych.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie itp. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2036)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl