na pierwszym planie funkcjonalna jadalnia i kuchnia w luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Pilar de la Horadada)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Pilar de la Horadada)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa Blanca Pilar de la Horadada (Hiszpania) za 1 074 570 złotych. Powierzchnia 102 metry kwadratowe a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2019 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 174 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Gustowna aranżacja wnętrza. Elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 10 535 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nie tylko swoją imponująca bryłą, ale i przepięknym, prywatnym basenem z olbrzymim tarasem i palmami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: salon + 3 sypialnie + 2 łazienki + aneks kuchenny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w unikatowej, malowniczej lokalizacji zaledwie 45 minut do plaży i morza. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostały w nowoczesnym designie. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy miejsce parkingowe na działce. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7854)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl