pokój dzienny oraz taras przy ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Pilar De La Horadada)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Pilar De La Horadada)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Pilar de la Horadada (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 63 m2, a także ciekawą ceną 584 550 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana dwóch kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2020 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dwóch pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 100 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 9 279 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie wykończona. Do dyspozycji domowników pozostaje wspólny basen, tereny zielone i plac zabaw dla dzieci. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: sypialnia + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w pobliżu dużego supermarketu i lokali gastronomicznych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wybranych ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8451)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl